Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Poprzedni temat «» Następny temat
Maya Swan
Autor Wiadomość
Maya Swan 
Niewinna dusza

Wysłany: 2014-06-24, 22:25   Maya Swan

Imię i nazwisko: Maya Swan
Zawód: Architekt
Opis: Maya niedawno skończyła studia z architektury i dopiero co rozpoczyna działalność w tym fachu.
Mieszka sama. Rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Jej jedyną bliską rodziną jest Marysia Suede, która jest jej kuzynką. Dziewczyny cały czas mają ze sobą kontakt i w miarę możliwości starają się odwiedzać co tydzień w weekendy.
Maya jest osobą spokojną i pogodną. Ma jednak milion szalonych pomysłów na minutę i każdy z nich stara się zrealizować. Lubi towarzystwo, więc z każdym stara się nawiązać jak najlepszy kontakt.
Jest urodzoną artystką. Śpiewa, maluje i gra w teatrze, bez którego nie wyobraża sobie życia.
Dziewczyna zawsze zabiera ze sobą szkicownik, bo nigdy nie wiadomo kto ciekawy znajdzie się do narysowania.
Uwielbia chodzić do kina i czytać komiksy. Według niej, te najstarsze są najlepsze.
Maya ma długie brązowe włosy i tego samego koloru oczy. Jest drobna lecz zgrabna. Wielu mężczyzn próbuje ją podrywać, ale ona zawsze jakoś ich zbywa.
Maya jest otwarta na każdą nową znajomość.

(Wizerunek podebrany od Zoey Deutch)

Natalia 
Nieznana kobieta

Wysłany: 2014-06-24, 22:33   

Weszła do środka i ujrzała kolejną nową osobę.
- No witamy - powiedziała i wyciągnęła w jej kierunku dłoń. - Natalia jestem.

Citra 
How about no?

Wysłany: 2014-06-24, 22:38   

Citra swoim zwyczajem pojawiła się bez zapowiedzi. Bordowa parasolka jak zwykle była obecna, ściśnięta w lewej dłoni, a wyraz twarzy pani prokurator można było określić jako bardzo pogodny.
- Witaj - uśmiechnęła się ciepło na powitanie wyciągając dłoń w jedwabnej rękawiczce - Adora Belle, żadna pani.

Elaine Dawson 
*skrybu skrybu*

Wysłany: 2014-06-24, 22:39   

Zajrzała do środka z wesołym usmiechem na twarzy. Coraz więcej nowych twarzy, cóż jeszcze byłoby jej potrzebne do szczęścia?
- Cześć! - zawołała wchodząc do środka. - Niezwykle miło mi zobaczyć nową osóbkę, mam nadzieję, że ci się tutaj spodoba. - dodała z uśmiechem.

Sherlock Holmes 
Consulting detective

Wysłany: 2014-06-24, 22:41   

(Aniołek! <3)

You…You never felt pain, did you. Why did you never feel it? Pain…

Marysia Suede 
Dedukcja w szlafroku

Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2014-06-24, 22:46   

Wbiła radośnie do Pokoju Przywitań i zapiszczała wesoło, wyrzucając ramiona w górę.
- Mówiłam, że za mną zatęsknisz! Mówiłam, mówiłam! - odezwała się podekscytowana. Miała prawo zachowywać się niedojrzale, w końcu zawsze miło było ujrzeć przyjemne kojarzoną twarz.
- Musimy się zgadać, koniecznie. Ani mi się waż uciekać bez newsów - pogroziła kuzynce palcem, śmiejąc się serdecznie,

Moran 
Samiec alfa

Wysłany: 2014-06-25, 06:49   

Do pokoju zajrzeć miał i tak. Zaskoczył go jednak głosz Marysi. A raczej jego ton.
Zdecydowanie zbyt rzadko słyszał radość w jej głosie.
- Witamy - powiedział, kiedy wreszcie przestąpił próg. - Sebastian Moran, miło poznać.

Karta postaci
Telefon

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach